VÝDĚLEK NA WEBU

nolimit

Vcela.net

 
REGISTRACE
 
Po registraci obdržíte e-mail s kódem a popisem jeho instalace do Vaší stránky.
 
ODMĚŇOVACÍ SYSTÉM
 
Po vložení kódu do Vašich stránek se každému návštěvníkovi zobrazí společně s Vašimi stránkami také nové okno prohlížeče vložené pod Vaše stránky, ve kterém budou zobrazeny některé jiné z partnerských stránek systému Vcela.net. Vy za jedno takové zobrazení dostanete 0,8 kreditu.
 
ZABEZPEČENÍ REKLAMNÍHO SYSTÉMU
 
Jednomu uživateli Vašich stránek se může okno zobrazit jen jednou za 24 hodin - tato podmínka, která je ošetřena ověřováním IP adresy, zajišťuje, že zobrazování nebude nikoho obtěžovat.
 
BONUS
 
Po Vaší plné aktivaci, tedy po našetření prvních 100 kreditů, Vám připíšeme dalších 100 bonusových kreditů zdarma.
 
PENÍZE
 
Jakmile na svém učtu nashromáždíte 10 000 kreditů, máte možnost vyměnit kredity za reálné peníze, které Vám převedeme na Váš bankovní účet, nebo zašleme složenkou. Cena za jeden kredit je 0,025 Kč.
 
VLASTNÍ KAMPANÉ
 
Do systému můžete také kdykoli vložit svou reklamní kampaň (propagovat své stránky), což vás bude stát 1 kredit za jednoho návštěvníka Vašich stránek. Kredity můžete čerpat z našetřených, nebo si je zakoupit (informace o koupi kreditů Vám podáme na info@vcela.net).
 
REFERENČNÍ SYSTÉM
 
Za každého člena, kterého do systému pomocí "referenčního kódu" přivedete, dostane v momentě jeho plné aktivace 100 kreditů zdarma.